Společenství vědomých duší, co ochraňují planetu Zem.

Myšlenka založit Greensouls se automaticky vygenerovala spolu s podnikatelským záměrem, je nadstavbou toho, co pro naši planetu děláme díky Greenvest, protože jsme chtěli projekt ještě více prohloubit a zapojit do něj co nejvíce lidí, neboť každý kdo se rozhodne investovat své prostředky s Greenvest bude přispívat do spolku. Jak? Vzdáváme se části naší odměny ve prospěch spolku, kterou dostáváme od klientů za naše investiční služby.
Celý projekt má tak trojí efekt, coachujeme klienty ve správě jejich financí, investujeme do fondů které jsou “friendly” k naší matce Zemi a ještě se podílíme na jejím uzdravování.
Úkolem je tak pomoci zachovat českou zelenou krajinu v původním stavu.

Jednou ročně zasedá členská rada a prostředky ze spolku se přerozdělí tam, kam je potřeba (záchrana lesů, čistění řek, nákup orné půdy či lesů, recyklace odpadu, investice do alternativních zdrojů energie atd.)
Do budoucna plánujeme další aktivity spolku, vytvořit komunitu stejně smýšlejících lidí, organizovat vzdělávací semináře, přednášky, workshopy, založit svou vlastní osadu atd.
Budeme tak přijímat beneficienty, kteří se výměnou za své příspěvky budou moci podílet na organizaci těchto akcí.
Staň se i ty naší součástí a zapoj se do ochrany planety, jako klient Greenvest s.r.o. nebo jako beneficient Greensouls z.s.
Pro více informací nám napiš přes kontaktní formulář níže.

Dokument ke shlédnutí: Země z vesmíru

Karprova 42/14, Praha 1, 11000
Členové: Lucie Bolfová, Erik Arkenberg, Otakara Svobodová

IČO: 09759123
Datová schránka: 

Spolek Greensouls z.s. je veden u Městského soudu v Praze oddíl L, vložka 74147.

Výpis z obchodního rejstříku

 

* Položky označené hvezdičkou jsou povinné

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána a odpovíme na ní do 24 hodin.


Zavřít