NA PARTNERSKÉ LODI S DOKUMENTEM “SEBEPOZNÁNÍ”

Přehrát video

Neváhali jsme ani vteřinu a podpořili jsme Tomáše Adama a jeho dokument Sebepoznání, protože jsme díky sebepoznání a práci na sobě samých došli k uvědomění a založili jsme si vlastní firmy. Opravdu žít začnete až, když poznáte sebe a nezačnete tvořit vědomě ze srdce s láskou.
Tomáš je skvělý člověk, natáčeli jsme s ním všechna videa na web a stali se z nás přátelé a výborní byznys parťáci. Děkujeme Ti za úžasný přístup.

Jak to začalo?

Celá myšlenka projektu se zrodila v hlavě zakladatele komunity Go Freedom Tomáše Adama. Tomáš pracoval 9 let v korporaci, kde přestal vidět jakýkoli smysl nadále zůstávat. Poté založil vlastní vzdělávací agenturu, která pomáhá firmám motivovat zaměstnance. Současně založil hnutí Go Freedom s cílem poskytovat mladé generaci kvalitní informace a vzdělání od nejlepších. Nyní se naplno vrhnul do osvěty tématu sebepoznání skrze dokumentární film, kde oslovuje největší osobnosti, kteří mají společné to, že jsou dobrými lidmi a mají obdobné zkušenosti, které často vedou k zamyšlení a inspiraci jiných.

 

O dokumentu “SEBEPOZNÁNÍ”

Oblast sebepoznání se neučí na žádných školách, ale je to klíčová disciplína k vyrovnanému životu, kterou v sobě všichni hledáme. Není téměř nikdo, kdo se vnitřně nesnaží najít trochu klidu. Každý člověk na planetě to vnímá. Jako lidi poznáváme sami sebe neustále díky situacím, který nám život připravuje. Někdy to není jednoduché, ale pokud tu naši cibuli loupeme a dostaneme se k jádru, tak nám může odhalit kým jsme a co tady máme dělat. Jakým máme být člověkem, kamarádem, partnerem, rodičem, synem nebo dcerou, že existuje klid, že je možné žít jinak než jenom jako pomyslný křeček v kolečku. A v dnešní době je tady mnoho krásných lidí, kteří se o sebepoznání zajímají a sdílí důležitost tohoto tématu. Může to být Jarda Dušek a jeho Duše K, může to být Karel Janeček, Tomáš Klus, Marian Jelínek v jeho knihách, Pavel Vosoba, Pavel Moric, Karaimi, Suvereno, Majk Spirit anebo třeba Paulie Garand. Každý má svůj jazyk, skrze který sebepoznání interpretují. A proto věříme v důležitost osvěty, kterou náš připravovaný celovečerní dokument SEBEPOZNÁNÍ vnese do společnosti. Těšte se na nejlepší lídry z různých koutů subkultur a nádherné informace, které nesou obrovskou hodnotu pro diváka.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána a odpovíme na ní do 24 hodin.


Zavřít